شرایط و قوانین

شرایط و ضوابط استفاده از وبسایت

شرایط خرید کالا

تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کلیک طب توسط تامین کنندگان مختلف عرضه شده و هیچ یک از محصولات به صورت مستقیم توسط کلیک طب ساخته و یا تهیه نشده است ، از این رو کیفیت عملکرد کالا ها دقیقا مشابه توضیحاتی است که درباره آن محصول نوشته شده است و هیچ تضمین خاصی از عملکرد فرای انتظار از محصول و یا طول عمر دوام کالا از طریق کلیک طب نخواهد بود. در ضمن کالا های که دارای گارانتی میباشند ارائه خدمات گارانتی از طریق شرکت گارانتی کننده خواهد بود و کلیک طب در فرآیند ارائه گارانتی و خدمات به هیچ وجه دخیل نخواهد بود. بدیهی است کالاهایی که دچار ایراد و مشکل نباشند و صرفا انصراف از خرید باشد در صورتی که کالا از حالت پلمپ خارج شده باشد به هیچ عنوان قابل برگشت نخواهد بود. دستگاه دارای ایراد و مشکل توسط شرکت وارد کننده یا تولید کننده کالا تعویض یا تعمیر خواهد شد.

نکته : تجهیزات تخصصی پزشکی برای مصرف خانگی نمی باشد و صرفا جهت استفاده مراکز درمانی و بیمارستان ها می باشد.

شرایط و روشهای پرداخت

برای رفاه حال تمامی کاربران گرامی پرداخت از طریق تمامی کارت های بانکی توسط درگاه بانکی متصل به فروشگاه اینترنتی کلیک طب فراهم شده است که شما کاربران گرامی با داشتن اطلاعات کارت بانکی خود میتوانید مبلغ کالای خریداری شده را در امنیت کامل پرداخت نمایید. اگر چنانچه برای پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین دچار مشکل هستید ، می توانید هزینه کالا را به صورت کارت به کارت پرداخت نمایید.

چنانچه بعد از خرید محصول قصد عودت محصول خریداری شده را طبق شرایط یاد شده در بخش ارسال کالا را داشته باشید ، مبلغ واریزی شما پس از دریافت کالای عودت داده شده از طریق کلیک طب و چک کردن سلامت محصول طبق موارد یاد شده در بخش ارسال کالا ظرف مدت 72 ساعت کاری به حساب واریز کننده عودت داده خواهد شد. این موضوع مشروط به این خواهد بود که بسته بندی کالای خریداری شده باز و دستگاه استفاده نشده باشد.

امنیت اطلاعات کاربران

کلیک طب به شما تعهد میدهد که اطلاعات عضویت شما از قبیل : شماره تلفن همراه – ایمیل آدرس – تلفن منزل و یا محل کار – آدرس منزل و یا محل کار خریدار را در دسته اطلاعات محرمانه خود تلقی کرده و به هیچ عنوان برای مقاصد تجاری و غیر تجاری در اختیار فرد و یا شرکت ثالث قرار نخواهد داد. از نظر امنیت سایبری نیز اطلاعات عضویت شما بر روی بهترین و امن ترین سرورهای موجود در کشور همراه با آخرین موارد امنیتی موجود و در دسترس بر روی سرور های ما نگه داری خواهد شد.